برای خرید پنل ابتدا اینجا کلیک کرده سپس فرم زیر را پر کنید

نکته خیلی مهم : حتما از مرورگر موزیلا ( فایرفاکس ) استفاده کنید.

تمام موراد را پر کنید و انتخاب پنل رو طبق اطلاعات زیر پر کنید

نکته : اگر نیاز دارید برای شرکت  موسسه ، مدرسه ، دانشگاه و سایر نهاد ها و حتی استفاده شخصی پنل خریداری کنید میتوانید از یکی از پنل های زیر خرید و استفاده کنید ، همچنین تفاوت پنل ها در امکانات ، تعرفه پیامک ، خط هدیه ، پیامک هدیه میباشد که میتوانید در اینجا تفاوت پنل ها را بصورت کامل مشاهده کنید.

user-level1=10000

کاربر – سطح یک – هزینه پنل ۱۰ هزار تومان

user-level1=18000

کاربر – سطح دو – هزینه پنل ۱۸ هزار تومان

user-level1=49000

کاربر – سطح سه – هزینه پنل ۴۹ هزار تومان

user-level1=89000

کاربر – سطح چهار – هزینه پنل ۸۹ هزار تومان

user-level1=139000

کاربر – سطح پنج – هزینه پنل ۱۳۹ هزار تومان

user-level1=249000

کاربر – سطح شش – هزینه پنل ۲۴۹ هزار تومان

نکته : اگر میخواهید هم اکنون کسب و کار خود را شروع کنید و از اینترنت درامد کسب کنید میتوانید از یکی از پنل های زیر استفاده کنید ، برخی از مشتریان سایت دارند که با خرید نمایندگی میتوانند کار خود را شروع کنند و مشتریانی که سایت ندارند و نگران طراحی و ساخت سایت خود هستند و هیچ دانشی ندارد میتوانند با مهندس لعلی ۰۹۱۲۵۷۸۱۲۹۶ تماس حاصل کنند تا کار طراحی سایت انجام و پنل کاملا فارسی در اختیار نماینده قرار بگیرید.

reseller-level1=149000

نماینده – سطح یک – هزینه پنل ۱۴۹ هزار تومان

reseller-level2=249000

نماینده – سطح دو – هزینه پنل ۲۴۹ هزار تومان

reseller-level3=349000

نماینده – سطح سه – هزینه پنل ۳۴۹ هزار تومان

 پس از پر کردن فرم و تکیمیل ثبت نام با کلیک اینجا وارد صفحه ورود میشوید

پس کلیک چپ بر روی صفحه کنید تا صفحه ورود برای شما باز گردد.

در کادر اول یوزری که در مرحله ثبت نام انتخاب کرده اید وارد کنید و در کادر دوم پسورد انتخابی را وارد کنید سپس روی ورود کلیک کنید تا وارد سیستم شوید.

برخی اوقات مشتری رمز خود را فراموش میکند میتواند با کلیک کردن روی ! رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز رو مجدد دریافت کنند.

پس از ورود در قسمت پایین مشاهده میکنید کد دریافتی که به شما پیامک شده است را میخواهد که ممکن هست کمی با تاخیر بطور مثال  یا ده دقیقه ارسال شود که آن را در اینجا وارد میکنید و کلیک ثبت را میزنید تا تلفن شما تائید شود همچنین اگر پیامکی دریافت نکردید احتمالا پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اید که باید پیامک های تبلیغاتی را فعال کنید.

پس از وارد کردن کد تائیدیه در قسمت بالا روی خرید پنل کلیک کنید تا مستقیما به بانک جهت پرداخت هزینه پنل متصل گردد اگر رمز دوم ندارد و یا به هر دلیل دیگری نمیتوانید اینترنتی پرداخت داشته باشد میتوانید هزینه پنل خود را به شماره کارت رو از قسمت شماره حساب برداشته که بنام مهدی لعلی هست و واریز کرده و سپس با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۱۲۹۶ تماس حاصل فرمائید تا پنل شما فعال گردد.

سپس به قسمت ارسال مدارک رفته و در قسمت ارسال مدارک یک اسکن از کارت ملی یا شناسنامه ارسال کنید ارسال سایر موارد اختیاری میباشد و اجباری در ارسال آن نیست ، پس از ارسال مدارک نهایتا ظرف نیک یا یک ساعت مدارک تائید و میتوانید پیامک ارسال کنید.

لینک های ویژه

خرید پنل اس ام اس , سامانه پیامکی , نمایندگی پنل اس ام اس , هاست ارزان , نمایندگی سامانه پیامکی , نمایندگی سامانه پیام کوتاه , ماژول اس ام اس وردپرس , ماژول اس ام اس جوملا , ماژول اس ام اس whmcs , ماژول اس ام اس mpc , ماژول اس ام اس ویرچو مارکت , ماژول اس ام اس  ویرچوال فریر , ماژول اس ام اس توماتو کارت

 

نوشته های وبلاگ
نمونه کار

8 نمونه کار اخیر

صفحات
دسته ها
ماهانه